Woltomierze Amperomierze DC

Woltomierz i Amperomierz

Sprawdzanie poziomu naładowania akumulatora czy efektywności pracy alternatora to kwestie, którymi regularnie powinien interesować się każdy kierowca. Aby nie być zaskoczonym porannym problemem z odpaleniem auta, warto wyposażyć się w niewielki miernik – precyzyjny woltomierz stale monitorujący aktualne napięcie. W starszych samochodach wskaźnik tej wartości w instalacji był standardem montowanym na każdej desce rozdzielczej. Dzisiaj kierowca jest informowany jedynie o całkowitym braku ładowania, poprzez zapalenie się odpowiedniej kontrolki.

Wystarczy jednak zamówić w naszym sklepie nowoczesny woltomierz LED. Urządzenie proste konstrukcyjne jest bardzo czytelne i precyzyjne w swoim działaniu, a do tego niezwykłe łatwe w montażu. W ofercie posiadamy nie tylko woltomierze, ale także amperomierze do pomiaru natężenia prądu. Stały podgląd tych parametrów pozwala odpowiednio wcześniej zareagować na rozładowujący się akumulator lub na pierwsze problemy z ładowaniem.

Oferujemy mierniki w wielu różnych rodzajach, w tym do wyboru w różnych wariantach koloru podświetlenia. Urządzenia dostępne są w przystępnej cenie i dostarczane wraz z uciętymi kabelkami, dzięki którym montaż zajmuje dosłownie chwilę. Woltomierz i amperomierz LED można zastosować w każdej instalacji samochodowej, zarówno tej pracującej na 12 V, jak i na 24 V. Nie wymaga on dodatkowego zasilania i dzięki niewielkim rozmiarom może być łatwo ukryty lub estetycznie wkomponowany w wolne miejsce na desce rozdzielczej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do składania zamówień.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów