Podkategorie

 • Karty POST

  Komputery, jak każde inne urządzenia o wysokim stopniu technologicznego zaawansowania, w miarę upływu czasu i przy dość intensywnym przebiegu użytkowania zazwyczaj odmawiają posłuszeństwa. Dla wielu ich użytkowników nie musi oznaczać to wymiany na nowy sprzęt, ponieważ przyczyny niedomagań wcale nie muszą być skomplikowane, a przy tym kosztowne. Jednak, by właściwie ocenić stan faktyczny niesprawnego komputera stacjonarnego, czy laptopa, niezbędne do tego są profesjonalne karty testowe post.

  Dostępne w naszej ofercie zaawansowane produkty świetnie sprawdzają się zarówno w serwisach komputerowych, działach technicznych IT przedsiębiorstw, jak i w przypadku zewnętrznych administratorów sprzętu funkcjonującego np. w biurach. Znajdują również zastosowanie w domach, ale pod warunkiem, że posiadamy wystarczającą w tym zakresie wiedzę. Proponowane karty diagnostyczne post umożliwiają wykrycie błędów sprzętowych oraz sprawdzenie stabilności pracy większości różnorodnie wyposażonych komputerów i, co najważniejsze, w bardzo szybkim czasie. Realizujemy także kompleksowe wsparcie informacyjne dotyczące zarówno użytkowania testowych kart diagnostycznych post, jak i napraw wynikających z ich działania.

 • Pasty termoprzewodzace

  Układy elektroniczne stosowane we współczesnych komputerach, w tym przede wszystkim procesory CPU oraz graficzne GPU, w czasie swojej pracy generują bardzo wysokie temperatury. Ich przegrzewanie się początkowo prowadzi do spadku wydajności pracy całego sprzętu. Nadmierna temperatura skraca jednak także żywotność układów, które w skrajnych przypadkach mogą ulec nawet nieodwracalnemu uszkodzeniu. Z tego powodu tak ważne jest, aby zadbać o czyste i efektywne chłodzenie komputera, między innymi regularnie wymieniając pasty termoprzewodzące.

  Specjalna substancja nakładana jest bezpośrednio na rdzeń CPU lub GPU, stanowiąc tym samym swoisty pomost pomiędzy radiatorem a samym układem elektronicznym. Pasta termoprzewodząca ułatwia odprowadzanie ciepła, ale z biegiem czasu zaczyna wysychać, coraz mniej efektywnie spełniając swoje zadanie. W naszym sklepie można jednak zamówić w przystępnej cenie najlepsze tego typu produkty na rynku. Pasty termoprzewodzące nie są drogim akcesorium, a regularnie wymieniane znacząco wydłużają żywotność każdego sprzętu komputerowego.

  Oferujemy szeroki wybór gramatur past termoprzewodzących. Duże opakowania idealnie sprawdzą się w serwisach komputerowych, natomiast małe świetnie nadają się do użytku domowego. Nie oszczędzaj na tym niedrogim, a jakże istotnym elemencie. Wybierając nasz sklep internetowy, zamawiasz takie produkty z pewnego źródła, mając gwarancję najwyższej ich jakości, a więc i doskonałej skuteczności działania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą już teraz.

 • Termopady

  Obecne w laptopach, a także w komputerach stacjonarnych termopady, zazwyczaj w formie silikonowych płytek o różnych wymiarach i grubościach to efekt wyjątkowej ich zdolności do przekazywania ciepła z układów elektronicznych na systemy chłodzące, ale też możliwości zastosowania w miejscach, w których nie można wykorzystać past termoprzewodzących. Chociażby z powodu zbyt dużej dla utrzymania właściwego chłodzenia odległości. Dostępne w naszej ofercie wysokiej jakości termopady w pełni zabezpieczają potrzeby w tym zakresie. Przy czym oferowane grubości dostosowane są do wymogów chłodzenia określonego układu. W tej sprawie warto skorzystać z porad naszych specjalistów, ponieważ niewłaściwie dobrana grubość termopadu może skutkować przegrzaniem elementu chłodzonego oraz jego uszkodzeniem. Co ważne, może to nastąpić zarówno w przypadku wyboru zbyt cienkiej, jak i za grubej płytki. Oczywiście ten aspekt jest doskonale znany serwisom komputerowym, dlatego te uwagi kierujemy do osób indywidualnych chcących samodzielnie dokonać okresowego czyszczenia układu chłodzenia w swoim komputerze. Oferowane termopady cechują się zakresem pracy w temperaturach od – 40ºC do + 220ºC oraz możliwością docięcia dokładnie na wymiar.

Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów