system1pl

99.6% Pozytywnych komentarzy 1369 komentarzy
Typz 12 miesięcy
Pozytywne:1364
Negatywne:5
Średnia z 1369 ocen sprzedaży:
 • Zgodność z opisem
  5
 • Czas wysyłki
  5
 • Koszt wysyłki
  4.9
 • Obsługa kupującego
  5
 • Client:44630840

  super

 • Hubsonn2

  Ekspresowa wysyłka, produkt zgodny z opisem. Polecam

 • flesz52

  Polecam

 • aaaaakag

  Wszystko ok.

 • zibi_michal

  polecam sprzedawcę

 • srebro77

  Nie odpowiada na pytania.

 • Slonecznik0000

  OK

 • wwojtek73

  OK.

Podkategorie

 • Karty POST

  Komputery, jak każde inne urządzenia o wysokim stopniu technologicznego zaawansowania, w miarę upływu czasu i przy dość intensywnym przebiegu użytkowania zazwyczaj odmawiają posłuszeństwa. Dla wielu ich użytkowników nie musi oznaczać to wymiany na nowy sprzęt, ponieważ przyczyny niedomagań wcale nie muszą być skomplikowane, a przy tym kosztowne. Jednak, by właściwie ocenić stan faktyczny niesprawnego komputera stacjonarnego, czy laptopa, niezbędne do tego są profesjonalne karty testowe post.

  Dostępne w naszej ofercie zaawansowane produkty świetnie sprawdzają się zarówno w serwisach komputerowych, działach technicznych IT przedsiębiorstw, jak i w przypadku zewnętrznych administratorów sprzętu funkcjonującego np. w biurach. Znajdują również zastosowanie w domach, ale pod warunkiem, że posiadamy wystarczającą w tym zakresie wiedzę. Proponowane karty diagnostyczne post umożliwiają wykrycie błędów sprzętowych oraz sprawdzenie stabilności pracy większości różnorodnie wyposażonych komputerów i, co najważniejsze, w bardzo szybkim czasie. Realizujemy także kompleksowe wsparcie informacyjne dotyczące zarówno użytkowania testowych kart diagnostycznych post, jak i napraw wynikających z ich działania.

 • Pasty termoprzewodzace

  Właściwy rodzaj zastosowanego w komputerze chłodzenia, a także jego działanie ma wpływ na prawidłowe funkcjonowanie procesora, jednak bez pasty termoprzewodzącej jest to praktycznie niemożliwe. Jej zasadniczym zadaniem jest wypełnienie mikro nierówności oraz odprowadzenie ciepła między procesorem i elementem chłodzącym (cooler). Odpowiednio dobrana pasta termoprzewodząca zapewni nie tylko optymalne chłodzenie danego układu, ale również bezproblemowe jej nakładanie oraz usuwanie, kiedy zachodzi już taka konieczność. Przygotowana przez nas szeroka gama produktowa to najwyższej jakości pasty termoprzewodzące cechujące się innowacyjną formułą, w której składzie są, m.in. związki tlenków metali w idealnie dobranej dla efektywności chłodzenia kompozycji. Co więcej, charakterystycznej dla nich odporności na wysokie temperatury towarzyszy znakomita przewodność cieplna, a także modelowy wskaźnik izolacyjności. Nie można również pominąć niskiej separacji oleju oraz braku wpływu oferowanych past termoprzewodzących na powstawanie korozji. Dostępne w ofercie produkty są wyjątkowo wydajne i w zależności od potrzeb zamawiającego mogą zagwarantować nawet do 750 aplikacji.

 • Termopady

  Obecne w laptopach, a także w komputerach stacjonarnych termopady, zazwyczaj w formie silikonowych płytek o różnych wymiarach i grubościach to efekt wyjątkowej ich zdolności do przekazywania ciepła z układów elektronicznych na systemy chłodzące, ale też możliwości zastosowania w miejscach, w których nie można wykorzystać past termoprzewodzących. Chociażby z powodu zbyt dużej dla utrzymania właściwego chłodzenia odległości. Dostępne w naszej ofercie wysokiej jakości termopady w pełni zabezpieczają potrzeby w tym zakresie. Przy czym oferowane grubości dostosowane są do wymogów chłodzenia określonego układu. W tej sprawie warto skorzystać z porad naszych specjalistów, ponieważ niewłaściwie dobrana grubość termopadu może skutkować przegrzaniem elementu chłodzonego oraz jego uszkodzeniem. Co ważne, może to nastąpić zarówno w przypadku wyboru zbyt cienkiej, jak i za grubej płytki. Oczywiście ten aspekt jest doskonale znany serwisom komputerowym, dlatego te uwagi kierujemy do osób indywidualnych chcących samodzielnie dokonać okresowego czyszczenia układu chłodzenia w swoim komputerze. Oferowane termopady cechują się zakresem pracy w temperaturach od – 40ºC do + 220ºC oraz możliwością docięcia dokładnie na wymiar.

Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów