Samochody diagnostyka

Współczesna motoryzacja jest bardzo silnie powiązana z elektroniką. Nowoczesne sterowniki i „armia” czujników pod maską kontrolują nie tylko pracę silnika, ale także wielu różnych układów znajdujących się w aucie. Awarie elektroniczne byłyby bardzo trudne do namierzenia tradycyjnymi metodami. Na szczęście jednak praktycznie każdy pojazd sprzedawany w naszym kraju po 2000 roku wyposażony jest w interfejs OBDII. Jest to specjalne złącze umożliwiające diagnostykę układów elektronicznych auta, z którego można korzystać bez stosowania specjalistycznych, warsztatowych narzędzi.

W poniższej ofercie proponujemy proste, ale idealne do domowego użytku urządzenia umożliwiające między innymi szybkie odczytywanie kodów błędów. Interfejsy są bezprzewodowe i do ich obsługi można wykorzystać mobilne aplikacje na system Android. Wiele programów tego typu można pobrać na urządzenie zupełnie za darmo. To jednak nie tylko sama diagnostyka. W zależności od marki i modelu auta bardzo często można również podglądać aktualne parametry pracy silnika, co bardzo pomaga w szukaniu różnych usterek.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie urządzenia komunikują się z urządzeniami pracującymi na systemie Android bezprzewodowo. Sprzedajemy wyłącznie sprawdzone interfejsy w konkurencyjnych cenach.

Podkategorie

  • Interfejsy Elm327 OBDII

    Współczesne samochody w dużej mierze kontrolowane są przez elektronikę. Różnego rodzaju sterowniki i dziesiątki czujników nadzorują prawidłową pracę jednostki napędowej. Auta jednak posiadają także wiele dodatkowych elektronicznych systemów, w tym odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Diagnozowanie usterek wymaga podłączenia się do złącza OBD2 w samochodzie. Taką operację można z powodzeniem wykonać w zaciszu swojego garażu. Wystarczy zaopatrzyć się w profesjonalny interfejs diagnostyczny OBD2 Bluetooth, który dostępny jest w naszym sklepie internetowym.

    Oferujemy między innymi nowoczesne urządzenia ELM 327 iCar Vgate, w tym w wersji PRO. Są to interfejsy diagnostyczne o naprawdę dużych możliwościach. Oferują nie tylko odczytywanie oraz kasowanie błędów, ale także dają możliwość podglądu aktualnych parametrów pracy czy stanów z różnych czujników pojazdu. Są one niezwykle proste w obsłudze i do każdego z nich dołączona jest bardzo czytelna instrukcja. Ponieważ ELM 327 komunikuje się bezprzewodowo za pośrednictwem Bluetooth, można z powodzeniem połączyć się z urządzeniem na przykład poprzez aplikację zainstalowaną na telefonie komórkowym czy tablecie.

    Oferujemy najlepsze na rynku narzędzia do diagnozowania pojazdów, które sprzedajemy w konkurencyjnych cenach. Dzięki pełnej instrukcji i możliwości szybkiego podłączenia z pewnością każdy poradzi sobie z obsługą we własnym zakresie. Urządzenia ELM 327 Vgate iCar na pewno sprostają wszelkim oczekiwaniom i ułatwią diagnozowanie różnych usterek elektronicznych w samochodach.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów