Interfejsy Elm327 OBDII

Współczesne samochody w dużej mierze kontrolowane są przez elektronikę. Różnego rodzaju sterowniki i dziesiątki czujników nadzorują prawidłową pracę jednostki napędowej. Auta jednak posiadają także wiele dodatkowych elektronicznych systemów, w tym odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Diagnozowanie usterek wymaga podłączenia się do złącza OBD2 w samochodzie. Taką operację można z powodzeniem wykonać w zaciszu swojego garażu. Wystarczy zaopatrzyć się w profesjonalny interfejs diagnostyczny OBD2 Bluetooth, który dostępny jest w naszym sklepie internetowym.

Oferujemy między innymi nowoczesne urządzenia ELM 327 iCar Vgate, w tym w wersji PRO. Są to interfejsy diagnostyczne o naprawdę dużych możliwościach. Oferują nie tylko odczytywanie oraz kasowanie błędów, ale także dają możliwość podglądu aktualnych parametrów pracy czy stanów z różnych czujników pojazdu. Są one niezwykle proste w obsłudze i do każdego z nich dołączona jest bardzo czytelna instrukcja. Ponieważ ELM 327 komunikuje się bezprzewodowo za pośrednictwem Bluetooth, można z powodzeniem połączyć się z urządzeniem na przykład poprzez aplikację zainstalowaną na telefonie komórkowym czy tablecie.

Oferujemy najlepsze na rynku narzędzia do diagnozowania pojazdów, które sprzedajemy w konkurencyjnych cenach. Dzięki pełnej instrukcji i możliwości szybkiego podłączenia z pewnością każdy poradzi sobie z obsługą we własnym zakresie. Urządzenia ELM 327 Vgate iCar na pewno sprostają wszelkim oczekiwaniom i ułatwią diagnozowanie różnych usterek elektronicznych w samochodach.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów